Кількісний склад учнівського колективу

Кількість учнів – 427, класів - комплектів: 15

5-А клас. Класний керівник Чиж Ірина Юріївна. Кількість учнів - 36, хлопчиків - , дівчаток -

5-Б клас. Класний керівник Білясник Михайло Дмитрович. Кількість учнів - 36, хлопчиків - , дівчаток -

6-А клас. Класний керівник - Пилипенко Людмила Миколаївна. Кількість учнів - , хлопчиків - , дівчаток -

6-Б клас. Класний керівник - Пата Олена Іванівна. Кількість учнів - , хлопчиків - , дівчаток -

6-В клас. Класний керівник - Противень Олена Миколаївна. Кількість учнів - , хлопчиків - , дівчаток - .

7-А клас. Класний керівник - Сивоконь Тетяна Василівна. Кількість учнів - 26, хлопчиків - 11, дівчаток - 15.

7-Б клас. Класний керівник - Кановець Наталія Василівна. Кількість учнів - 28, хлопчиків - 12, дівчаток - 16.

8-А клас. Класний керівник - Новикова Наталія Анатоліївна. Кількість учнів - 31, хлопчиків - 14, дівчаток - 17.

8-Б клас. Класний керівник - Лук'янова Марина Фаридівна. Кількість учнів - 32, хлопчиків - 14, дівчаток - 18.

9-А клас. Класний керівник - Шулежко Валентина Миколаївна. Кількість учнів - 30. Хлопчиків - 15, дівчаток - 15.

9-Б клас. Класний керівник - Мартиненко Марина Анатоліївна. Кількість учнів - 27, хлопчиків - 11, дівчаток - 16.

10-Аклас. Класний керівник - Храмова Тетяна Миколаївна. Кількість учнів - 31, хлопчиків - 14, дівчаток - 17.

10-Б клас. Класний керівник - Бугай Наталія Володимирівна. Кількість учнів - 29, хлопчиків - 9, дівчаток - 20.

11-А клас. Класний керівник - Безкровна Катерина Олексіївна. Кількість учнів - 31, хлопчиків - 9, дівчаток - 22.

11-Б клас. Класний керівник - Дацюк Ніна Володимирівна. Кількість учнів - 31, хлопчиків - 16, дівчаток - 15.