18.09.2015 року відбулися вибори на посаду мера учнівського самоврядування Шосткинської гімназії. За результатами голосування мером гімназії стала Жительна Аліна (135 голосів), віце – мером гімназії - Євдокименко Дар’я (117 голосів).

/Files/images/SDC10007.JPG

Структура учнівського самоврядування Шосткинської гімназії на 2015-2016 н. р.

Клас Командири Заст. командира Служба «Право» Служба «Освіта» Служба «Здоров’я»
1(5)-А Химченко Дарія Дем’янчук Валерія Ямко Анастасія Пинчук Дарія Литвиненко Єлизавета
1(5)-Б Самсоненко Софія Кановець Євгеній Данільцев Радіон Марусик Катерина Філіповіч Єлизавета
2(6)-А Павленко Софія Раїна Анастасія Фесун Софія Остапчук Андрій Крикун Євгеній
2(6)-Б Каток Микита Хархун Олександра Пірлік Микита Варюхно Євгенія Осипенко Дмитро
3(7)-А Бережний Даниїл Уткіна Ксенія Чийпеш Сергій Колодкіна Ірина Бут Денис
3(7)-Б Гришкова Вікторія Белясник Дмитро Коломієць Олексій Мирошникова Анна Рожков Артем
4(8)-А Матлай Софія Буздик Карина Шарий Іван Маслій Мар’яна Мануйлович Катерина
4(8)-Б Трубанова Анастасія Гордієнко Катерина Купраш Катерина Андрущенко Олександра Бойко Микита
5(9)-А Стеценко Мілана Синявська Євгенія Середенко Софія Ромащенко Лілія Чайка Вікторія
5(9)-Б Рубаник Олена Михайленко Олексій Банташ Владислав Анікушин Данило Кузюра Єгор
6(10)-А Євдокименко Дар’я Кривенок Руслана Шевцов Артем Сидько Дарина Бовда Вікторія
6(10)-Б Бабіч Анжеліка Ліфіренко Дарія Гавриленко Олександр Сірік Марія Міськов Єгор
7(11)-А Котова Яна Півторак Дар’я Ювченко Олексій Донченко Анна Митченко Поліна
7(11)-Б Роговець Софія Спаська Марина Бойко Олексій Ніколаєнко Богдана Василенко Владислав
Клас Служба «Дозвілля» Служба «Довкілля» Служба «Добре серце» Служба «Прес-центр»
1(5)-А Головач Дарія Макуха Анна Заверуха Анна Михайленко Єлизавета
1(5)-Б Крикун Юлія Полятикіна Дарина Красняк Дмитро Гоголь Поліна
2(6)-А Галіч Христина Хмелевська Валерія Скорозвон Карина Ренькова Аліна
2(6)-Б Бровчук Юлія Ковальова Анастасія Клещенко Анастасія Данько Ілля
3(7)-А Осипенко Ганна Думов Олександр Сидоренко Анастасія Малишенко Варвара
3(7)-Б Бур Максим Кужелев Ярослав Близнюк Анна Скобенко Богдана
4(8)-А Красняк Олександр Мельник Анастасія Ол. Пуріс Катерина Бондар Мішель
4(8)-Б Штихно Дарина Романюк Вероніка Таран Валерія Веремеєнко Аліна
5(9)-А Лисиця Аміна Мусієнко Анастасія Крилова Ілона Середенко Дмитро
5(9)-Б Бабкіна Лілія Крещик Вадим Камельчук Валерія Матвієнко Олександра
6(10)-А Кохановська Ірина Стороженко Світлана Башлак Катерина Дятлова Ангеліна
6(10)-Б Пилипенко Дар’я Юшкова Аліна Акименко Анастасія Королевська Анна
7(11)-А Безкровна Юлія Шульга Софія Огій Марія Лукашова Крістіна
7(11)-Б Турчин Катерина Юрченко Віталій Вожик Юлія Ветошинська Лілія

Учнівське самоврядування в гімназії

Учнівське самоврядування Шосткинської гімназії регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про громадські організації», Статуту гімназії.

Управлінську діяльність учнівським самоврядуванням здійснює Мерія гімназії, яку очолює Мер гімназії, Віце-мер та Заступник мера з громадських питань.

Мерії гімназії підпорядковано сім Центрів:

1. Правовий центр «Право».

2. Спортивно-оздоровчий центр «Здоров׳я».

3. Центр інтелектуалів «Освіта».

4. Екологічний центр «Довкілля».

5. Центр культури «Дозвілля».

6. Волонтерський центр «Добре серце».

7. Центр інформації «Прес-центр».

Кожний з центрів працює за певним напрямком. Лідерами Центрів є учні, які тісно співпрацюють з Радою Командирів. Командири є безпосередніми зв׳язковими між мерією гімназії, активами класів та класними керівниками. На активи класів покладено функції і права контролю, заохочення, стимулювання учнів.

Мерія планує роботу на рік, місяць, тиждень; розподіляє доручення; інформує педагогічну раду про виконання шкільного режиму дня, про культуру поведінки, про успішність; визначає найактивніших; виносить питання про нагородження, заохочення.