"Посади квітку Перемоги"

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-709 від 05 травня 2023 року

Заклади післядипломної педагогічної освіти

Про проведення STEM-майстерні«Посади квітку Перемоги»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що стартував другий етап благодійного соціального проєкту «Квіти для школи» (Flowers4school). Мета ініціативи – перетворити подвір’я закладів освіти на квітучі парки, де учнівство буде вчитися досліджувати природні явища та відновлювати своє психологічне здоровʼя. У 2022 році, на першому етапі, 10082 заклади освіти безоплатно отримали та висадили понад 5 млн цибулин тюльпанів.

Запрошуємо керівників освітніх установ, учителів-предметників, керівників гуртків, практичних психологів взяли участь у STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги». Під час події учасники дізнаються:

• як турбуватися про дитячу психіку в умовах війни: практичні поради та інноваційні підходи (спікер – Катерина Гольцберг, президентка професійної асоціації дитячих аналітичних психологів);
  • як квіти Перемоги допоможуть відновлюванню країни (спікер – Богдан Хмельницький, співзасновник фонду Florium Foundation);
  • як надихаючі ідеї використати для розробки STEM-проєктів та отримати результат (спікер – Ірина Василашко, завідувачка сектору відділу STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»).

Захід відбудеться 10 травня 2023 року о 15.00 годині, зареєструватися необхідно на освітній платформі «Національна платформа педагогічних установ» запокликанням. Участь безоплатна.

Просимо проінформувати заклади освіти області про початок другого етапу проєкту «Квіти для школи» та проведення STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги».

Події Всеукраїнського благодійного соціального проєкту з озеленення територій закладів освіти проєкту «Квіти для школи» проводяться у рамках меморандуму про співпрацю з Благодійним фондом «Флоріум Фундація».

Докладніше дізнатися та слідкувати за подіями можна на сайтіFlowers4school.

Директор Євген Баженков

2023.05.10_List__IMZya.pdf(145.83 Кб.)