Особливості організації освітнього процесу у 10-11-х класах Шосткинської гімназії у 2020/2021 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 року №408 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня» за основу робочого навчального плану для учнів 10-11-х класів взято Навчальний план для 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти (Таблиця 2 до Типової освітньої програми).

Години для вибірково-обов’язкових предметів для учнів 10-х класів розподілено наступним чином:

1 година для вивчення предмета «Інформатика» та 2 години для вивчення предмета «Технології».

Години для вибірково-обов’язкових предметів для учнів 11-х класів розподілено наступним чином:

2 години для вивчення предмета «Інформатика» та 1 година для вивчення предмета «Технології».

Відповідно до таблиці 3 до Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня навчального плану для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти для вивчення профільних предметів для учнів 10-х класів взято 5 годин для вивчення першої іноземної мови та 3 години для вивчення другої іноземної мови.