Новини

IV ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 МИ РАДІ ВІТАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАД : 3 місце з інформаційних технологій виборола СИНЯВСЬКА ЄВГЕНІЯ , учениця 9 класу, виконуючи завдання за 10 клас, диплом за 3 місце з німецької мови отримала РОГОВЕЦЬ СОФІЯ , учениця 11 класу, претендентка на отримання Золотої медалі!...

Обласний етап МАН

 ВІТАЄМО ГІМНАЗИСТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН 1 місце Секція «Лісознавство» Удовенко Вадим, 11-Б клас, керівник Зубко Валентина Андріївна 2 місце Секція «Історичне краєзнавство» Роговець Софія, 11-Б клас, керівники Мороз Юлія Михайлівна, Ковтун Світлана Валентинівна 2 місце Секція «Мистецтвознавство» Школоберда Аніта, 11-Б клас,...

ІІІ етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій

  Вітаємо Синявську Євгенію , 9 клас, із зайнятим 1 місцем та Ювченка Олексія, 11 клас, із 3 місцем! Подяка висловлюється вчителю інформатики Паті Олені Іванівні!!...

ІІІ етап учнівської олімпіади з німецької мови

 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВЧИТЕЛІВ!! 1 МІСЦЕ Скорбач Ярославу, 11 клас, 2 МІСЦЕ  Роговець Софію, 11 клас, Сірік Марія, 10 клас. 3 МСЦЕ Шевцов Артем, Сидьорко Вікторія, Давиденко Святослава (10 клас), Школьний Сергій, Ісаков Андрій, Анікушин Данило (9 клас). Висловлюємо подяку Потапенко Тетяні Василівні, Ковальову Володимиру Олександровичу, Кановець Наталії Васлівні....

ІІІ етап учнівської олімпіади з правознавства

 Вітаємо Посохову Марію, ученицю 9-А класу, та вчителя правознавства гімназії Зубка Володимира Павловича із 2 місцем на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавста....

ІІІ етап учнівської олімпіади з англійської мови

 Вітання переможцям ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителям, які їх підготували, 1 місце Марченко Наталі 9-Б клас Грибань Ірина Миколаївна Марченко Анжела 10-А клас Храмова Тетяна Миколаївна 3 місце Марченко Олексій 10-А клас Королевська Анна 10-Б клас Шульга Софія 11-А клас...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 3 місце  отримала учениця 7 класу гімназії Карпенко Марія, яку підготував учитель української мови та літератури  Білясник Михайло Дмитрович!...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

 1 МІСЦЕ - Анікушин Данило (9 кл.), 3 МІСЦЕ - Коломієць Олексій (7 кл.), Гордієнко Катерина (8 кл.). Вітання вчителю фізики Лук'яновій Марині Фаридівні!...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ОЛІМІПАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

 ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ Кірічок Крістіну, ученицю 11 класу, та вчителя Сивоконь Тетяну Василівну із зайнятим 1 місцем !!! ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ Самойленка Дмітрія, учня 9 класу, та вчителя Федорова Юрія Володимировича, Катка Даніїла, учня 11 класу, та вчителя Сальника Павла Костянтиновича, із зайнятими 2 місцями!!!...

ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

Кохановська Ірина, учениця 10-А класу Шосткинської гімназії, виборола 2 місце в обласному конкурсі творчих робіт на правову тематику серед учнів 10-11 класів Сумської області, у номінації "Реферат". 15 грудня 2015 року учениця була запрошена до Сумського державного університету для презентації своєї роботи. Ірина отримала диплом та подарунки....