ЗАХОДИ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

Дружня родина Шосткинської гімназії щиро вітає усіх з нагоди Дня захисника України, з Днем козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Юні нащадки славних козаків, учні-гімназисти, сьогодні організували ряд заходів, які присвячені цьому знаменному дню: провели естафету учні 9-А класу разом з учителем фізичної культури Ю.Федоровим, дівчатка 10-А класу під керівництвом учителя обслуговуючої праці Т.Сивоконь виготовляли власноруч вітальні листівки для воїнів, учитель фізичної культури О.Коротченко та учні 11-Б класу підготували Олімпійський урок для п'ятикласників, також старшокласники взяли участь у міській естафеті, ще гімназисти вітали воїнів-захисників, як от учні 11-Б класу передавали сердечні вітання учаснику АТО Олександру Салову. Нехай усе буде добре!