Робота навчального закладу в період з 2010 по 2014 рік

Щорічне представництво в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад - призові місця з німецької мови, англійської мови, української мови і літератури, історії, правознавства.

Щорічне представництво в ІV етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Щорічна участь учнів у творчих конкурсах, турнірах - перемоги в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнському історичному конкурсі “Козацький край”, обласному турнірі юних журналістів, обласному конкурсі ораторського мистецтва та інших.

Можливість отримання інформації через мережу Інтернет.
Передплатний фонд бібліотеки – близько 40 періодичних видань.
Обладнання комп’ютерною технікою робочих кабінетів директора, заступників директора, практичного психолога, завідувачів кафедр і бібліотеки.

Щорічна підготовка учнів до складання іспитів на Мовний диплом ФРН (Шпрахдиплом).

Участь учителів німецької мови, директора, заступників директора в щорічних семінарах, які проводяться Центром управління у справах освіти за кордоном ФРН за програмою “Шпрахдиплом”.

Щорічні перемоги в конкурсі “Програма обміну для майбутніх лідерів” (FLEX) і навчання учнів у США.

Проведення регіональних семінарів з питань застосування інтерактивних технологій спільно з Глухівським державним педагогічним університетом.

Щорічна участь учнів – слухачів спецкурсу з української мови – у звітних науково-практичних конференціях студентів Глухівського державного педагогічного університету.

Робота предметних науково-методичних кафедр і об’єднань.

Перемоги вчителів у Всеукраїнських професійних конкурсах “Учитель року” і “Класний керівник року”.